ColorWay Type-C to USB-A Adapter | CW-AD-CA
- Preces kods: 471108
- EAN: 4823108616395
- MPN: CW-AD-CA
2.77€
Bez nodokļa: 2.29€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | CW-AD-CA |
| Producer product family | Type-C to USB-A Adapter |