ColorWay Type-C to USB-A Adapter | CW-AD-CA
- Код товара: 471108
- EAN: 4823108616395
- MPN: CW-AD-CA
2.77€
Без налога: 2.29€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | CW-AD-CA |
| Producer product family | Type-C to USB-A Adapter |