Adler Turntable with USB | AD 1915 | USB port
- Preces kods: 471191
- EAN: 5905575907615
- MPN: AD 1915
85.74€
Bez nodokļa: 70.86€
| Ražotājs | Adler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 402.00 mm |
| Gross height (mm) | 348.00 mm |
| Gross width (mm) | 488.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2182.00 g |
| Plastic (No PET) | 97.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.28 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 8.90 kg |
| Net weight | 6.62 kg |
| Citas funkcijas | High-quality ceramic cartridge; RCA audio output; Belt-driven turntable mechanism |
| Producer product name | AD 1915 |
| Producer product family | Turntable with USB |
| Frekvences diapazons | 50/60 Hz |
| USB pieslēgvieta | Yes |
| Bluetooth | Yes |