Fractal Design PC Case | North XL | RC Charcoal Black TG Dark | ATX/mATX
- Preces kods: 471736
- EAN: 7340172709466
- MPN: FD-C-NOR1X-05
171.59€
Bez nodokļa: 141.81€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 604.00 mm |
| Gross height (mm) | 608.00 mm |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7 pcs |
| Gross weight | 11.60 kg |
| Net weight | 9.70 kg |
| Producer product name | North XL |
| Producer product family | PC Case |
| Formas faktors | ATX/mATX |
| Produkta krāsa | RC Charcoal Black TG Dark |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |