Lanberg | CEE 7/7 to IEC 320 C13 Power Cord | CA-C13C-11CC-0050-BK
- Preces kods: 471859
- EAN: 5901969409765
- MPN: CA-C13C-11CC-0050-BK
6.85€
Bez nodokļa: 5.66€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 32.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2193 pcs |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Net weight | 0.44 kg |
| Producer product name | CA-C13C-11CC-0050-BK |
| Producer product family | CEE 7/7 to IEC 320 C13 Power Cord |
| Kabeļa garums | 5 m |