Lanberg | Rackmount server chassis lanberg ATX 350/10 19"/4U | Black
- Preces kods: 471869
- EAN: 5901969427608
- MPN: SC01-3504-10B
90.88€
Bez nodokļa: 75.11€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 570 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross width (mm) | 495.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 522.80 g |
| Plastic (No PET) | 151.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.67 kg |
| Volume (m3) | 0.08323425 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 208 pcs |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Net weight | 0.82 kg |
| Producer product name | Rackmount server chassis lanberg ATX 350/10 19"/4U |
| Produkta krāsa | Black |