Lanberg | Rackmount server chassis lanberg ATX 350/10 19"/4U | Black
- Код товара: 471869
- EAN: 5901969427608
- MPN: SC01-3504-10B
90.88€
Без налога: 75.11€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 570 мм |
| Gross height (mm) | 295.00 мм |
| Gross width (mm) | 495.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 522.80 гр. |
| Plastic (No PET) | 151.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.67 кг |
| Volume (m3) | 0.08323425 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 208 шт. |
| Gross weight | 1.50 кг |
| Net weight | 0.82 кг |
| Producer product name | Rackmount server chassis lanberg ATX 350/10 19"/4U |
| Цвет товара | Black |