Genesis Soundbar | Helium 312BT | Bluetooth
- Preces kods: 472074
- EAN: 5901969449228
- MPN: NCS-2305
25.51€
Bez nodokļa: 21.08€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.78 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 7.80 kg |
| Producer product name | Helium 312BT |
| Producer product family | Soundbar |
| Net weight | 7.02 kg |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | Yes |
| USB pieslēgvieta | USB 2.0 Type-A |