Genesis Soundbar | Helium 312BT | Bluetooth
- Код товара: 472074
- EAN: 5901969449228
- MPN: NCS-2305
25.51€
Без налога: 21.08€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 75.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.78 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 7.80 кг |
| Producer product name | Helium 312BT |
| Producer product family | Soundbar |
| Net weight | 7.02 кг |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | Yes |
| USB порт | USB 2.0 Type-A |