Genesis | Microphone Stand | Thulium 350D | Black
- Preces kods: 472077
- EAN: 5901969449099
- MPN: NGM-2293
17.13€
Bez nodokļa: 14.16€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 810.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.54 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Producer product name | Thulium 350D |
| Producer product family | Microphone Stand |
| Produkta krāsa | Black |