Genesis | Microphone Stand | Thulium 350D | Black
- Код товара: 472077
- EAN: 5901969449099
- MPN: NGM-2293
17.13€
Без налога: 14.16€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 810.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 95.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.54 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.54 кг |
| Net weight | 1.00 кг |
| Producer product name | Thulium 350D |
| Producer product family | Microphone Stand |
| Цвет товара | Black |