Eaton 3P Ellipse 700 DIN | 700 VA | 420 W
- Preces kods: 472370
- EAN: 3553340621284
- MPN: 3P700D
118.89€
Bez nodokļa: 98.26€
| Ražotājs | Eaton |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 263.00 mm |
| Gross width (mm) | 81.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 173 pcs |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Net weight | 3.70 kg |
| Producer product name | 3P Ellipse 700 DIN |
| Ietilpība | 420 W |
| UPS topoloģija | Off line |
| Kapacitāte | 700 VA |