Eaton 3P Ellipse 700 DIN | 700 VA | 420 W
- Код товара: 472370
- EAN: 3553340621284
- MPN: 3P700D
118.89€
Без налога: 98.26€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 235.00 мм |
| Gross height (mm) | 263.00 мм |
| Gross width (mm) | 81.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 240.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 173 шт. |
| Gross weight | 4.00 кг |
| Net weight | 3.70 кг |
| Producer product name | 3P Ellipse 700 DIN |
| Вместимость | 420 Вт |
| Топология ИБП | Off line |
| Емкость | 700 ВА |