Ecovacs | GOAT Cellular Module Pro FM2213C with GPS for GOAT A Family
- Preces kods: 472716
- EAN: 6970135035281
- MPN: FM2213C
114.62€
Bez nodokļa: 94.73€
| Ražotājs | Ecovacs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 77.00 mm |
| Gross height (mm) | 47.00 mm |
| Gross width (mm) | 128.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 26.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1865 pcs |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product family | GOAT Cellular Module Pro FM2213C with GPS for GOAT A Family |