Ecovacs | GOAT Cellular Module Pro FM2213C with GPS for GOAT A Family
- Код товара: 472716
- EAN: 6970135035281
- MPN: FM2213C
114.62€
Без налога: 94.73€
| Производитель | Ecovacs |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 77.00 мм |
| Gross height (mm) | 47.00 мм |
| Gross width (mm) | 128.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 26.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1865 шт. |
| Gross weight | 0.23 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Producer product family | GOAT Cellular Module Pro FM2213C with GPS for GOAT A Family |