Sony TV | K85S35BP Bravia 3 | 85 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
- Preces kods: 473090
- EAN: 4548736167698
- MPN: K85S35PB.CEI
1 758.64€
Bez nodokļa: 1 453.42€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | SK |
| Gross depth (mm) | 237.00 mm |
| Gross height (mm) | 1231.00 mm |
| Gross width (mm) | 2035.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 9040.00 g |
| Plastic (No PET) | 2260.00 g |
| Tare weight (kg) | 11.30 kg |
| Volume (m3) | 0.59 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5 pcs |
| Gross weight | 67.00 kg |
| Net weight | 55.70 kg |
| Izmēri ar statīvu | 190.1 x 117.7 x 45.6 cm |
| Producer product name | K85S35BP Bravia 3 |
| Producer product family | TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 215 cm |
| Fona apgaismojuma veids | Direct LED |
| HD veids | 4K UHD |
| Displeja diagonāle | 85 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |
| CI Slot | CI+ |