Sony TV | K55XR55B Bravia 5 | 55 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
- Preces kods: 473091
- EAN: 4548736167568
- MPN: K55XR55B.CEI
1 178.54€
Bez nodokļa: 974.00€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | SK |
| Gross depth (mm) | 1348.00 mm |
| Gross height (mm) | 842.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4160.00 g |
| Plastic (No PET) | 1040.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.20 kg |
| Volume (m3) | 0.18 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5 pcs |
| Gross weight | 24.00 kg |
| Net weight | 18.80 kg |
| Izmēri ar statīvu | 122.8 x 78.8 x 21 cm |
| Producer product name | K55XR55B Bravia 5 |
| Producer product family | TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 139 cm |
| Fona apgaismojuma veids | Mini LED |
| HD veids | 4K UHD |
| Displeja diagonāle | 55 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |