Epson | High Cabinet for WF-5000 Series
- Preces kods: 473105
- EAN: 8715946680170
- MPN: 7112284
164.29€
Bez nodokļa: 135.78€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 800.00 mm |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.29 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3 pcs |
| Gross weight | 21.8 kg |
| Net weight | 20.8 kg |
| Producer product family | High Cabinet for WF-5000 Series |