Epson | High Cabinet for WF-5000 Series
- Код товара: 473105
- EAN: 8715946680170
- MPN: 7112284
164.29€
Без налога: 135.78€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 600.00 мм |
| Gross height (mm) | 800.00 мм |
| Gross width (mm) | 600.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.29 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3 шт. |
| Gross weight | 21.8 кг |
| Net weight | 20.8 кг |
| Producer product family | High Cabinet for WF-5000 Series |