Fixed Bikee ALU
- Preces kods: 473727
- EAN: 8591680128914
- MPN: FIXBIA-BK
20.32€
Bez nodokļa: 16.79€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 17.00 mm |
| Gross width (mm) | 194.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| PET | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5240 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | Bikee ALU |
| Produkta krāsa | Black |
| Īpašās funkcijas | Suitable for all phones with a diagonal of 4-6.7 " |