ETA | Baby Bottle Warmer | ETA330690000 MIMI | 1.5 L | White
- Preces kods: 473933
- EAN: 8590393324972
- MPN: ETA330690000
39.47€
Bez nodokļa: 32.62€
| Ražotājs | ETA |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 157.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 152.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 293 pcs |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Net weight | 0.88 kg |
| Producer product name | ETA330690000 MIMI |
| Producer product family | Baby Bottle Warmer |
| Kapacitāte | 1.5 L |
| Īpašās funkcijas | Elegant touch control with LED display; 4 operating modes (warming, defrosting, baby food, sterilization); High-quality PTC heating element; Continuous temperature adjustment from 37–85 °C and 100 °C; Overheating protection in case of low water level |
| Jauda | 270 W |
| Produkta krāsa | White |