ETA | Baby Bottle Warmer | ETA330690000 MIMI | 1.5 L | White
- Код товара: 473933
- EAN: 8590393324972
- MPN: ETA330690000
39.47€
Без налога: 32.62€
| Производитель | ETA |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 157.00 мм |
| Gross height (mm) | 175.00 мм |
| Gross width (mm) | 215.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 152.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.16 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 293 шт. |
| Gross weight | 1.04 кг |
| Net weight | 0.88 кг |
| Producer product name | ETA330690000 MIMI |
| Producer product family | Baby Bottle Warmer |
| Емкость | 1.5 л |
| Особые свойства | Elegant touch control with LED display; 4 operating modes (warming, defrosting, baby food, sterilization); High-quality PTC heating element; Continuous temperature adjustment from 37–85 °C and 100 °C; Overheating protection in case of low water level |
| Мощность | 270 Вт |
| Цвет товара | White |