Cecotec Smart Pet Fountain | Pumba 2500 Refresh | Capacity 2.5 L | Black
- Preces kods: 474078
- EAN: 8435484095631
- MPN: 9563
64.78€
Bez nodokļa: 53.54€
| Ražotājs | Cecotec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 430.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 149 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Net weight | 1.15 kg |
| Kapacitāte | 2.5 L |
| Svara sensors | No |
| Producer product name | Pumba 2500 Refresh |
| Producer product family | Smart Pet Fountain |
| Īpašās funkcijas | Wi-Fi control |
| Produkta krāsa | Black |
| Produkta veids | Automatic Waterer |