Cecotec Smart Pet Fountain | Pumba 2500 Refresh | Capacity 2.5 L | Black
- Код товара: 474078
- EAN: 8435484095631
- MPN: 9563
64.78€
Без налога: 53.54€
| Производитель | Cecotec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 215.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 430.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.45 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 149 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.60 кг |
| Net weight | 1.15 кг |
| Емкость | 2.5 л |
| Датчик веса | No |
| Producer product name | Pumba 2500 Refresh |
| Producer product family | Smart Pet Fountain |
| Особые свойства | Wi-Fi control |
| Цвет товара | Black |
| Тип продукта | Automatic Waterer |