SUNGROW Smart Communication Device EyeM4
- Preces kods: 474574
- EAN: 2000001365458
- MPN: AST01348
184.65€
Bez nodokļa: 152.60€
| Ražotājs | SUNGROW |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1271 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer product name | Smart Communication Device EyeM4 |