SUNGROW Smart Communication Device EyeM4
- Код товара: 474574
- EAN: 2000001365458
- MPN: AST01348
184.65€
Без налога: 152.60€
| Производитель | SUNGROW |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 12.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1271 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Producer product name | Smart Communication Device EyeM4 |