Brother LC521M | Ink Cartridges | Magenta
- Preces kods: 474838
- EAN: 4977766839235
- MPN: LC521M
14.96€
Bez nodokļa: 12.36€
| Ražotājs | Brother |
| Izcelsmes valsts | PH |
| Gross depth (mm) | 17.30 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2890 pcs |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Producer product name | LC521M |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink Cartridges |
| Lappušu apjoms | 500 lappuses |