Brother LC521M | Ink Cartridges | Magenta
- Код товара: 474838
- EAN: 4977766839235
- MPN: LC521M
14.96€
Без налога: 12.36€
| Производитель | Brother |
| Страна происхождения | PH |
| Gross depth (mm) | 17.30 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 108.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 24.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2890 шт. |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Producer product name | LC521M |
| Цвета печати | Magenta |
| Тип | Ink Cartridges |
| Производительность по страницам | 500 страниц |