Anker Soundcore | Wireless Earbuds | Liberty 4 Pro | ANC
- Preces kods: 474882
- EAN: 194644294250
- MPN: A3954G11
133.32€
Bez nodokļa: 110.18€
| Ražotājs | Anker Soundcore |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| ANC | Yes |
| Gross depth (mm) | 108.00 mm |
| Gross height (mm) | 56.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2646 pcs |
| Net weight | 0.06 kg |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Producer product name | Liberty 4 Pro |
| Producer product family | Wireless Earbuds |
| Krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |