Brother | 3-in-1 Printer | DCP-L1640W | Laser | Mono | A4 | Wi-Fi | Black
- Preces kods: 475168
- EAN: 4977766841481
- MPN: DCPL1640WRE1
164.80€
Bez nodokļa: 136.20€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 436.00 mm |
| Gross height (mm) | 421.00 mm |
| Gross width (mm) | 481.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 g |
| Plastic (No PET) | 340.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Gross weight | 9.10 kg |
| Net weight | 7.40 kg |
| Producer product name | DCP-L1640W |
| Producer product family | 3-in-1 Printer |
| Abpusējas drukas funkcija | No |
| Fakss | No |
| Drukāšanas tehnoloģija | Laser |
| Skeneris | Colour |
| Printēšana | Mono |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |