Brother | 3-in-1 Printer | DCP-L1640W | Laser | Mono | A4 | Wi-Fi | Black
- Код товара: 475168
- EAN: 4977766841481
- MPN: DCPL1640WRE1
164.80€
Без налога: 136.20€
| Производитель | Brother |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 436.00 мм |
| Gross height (mm) | 421.00 мм |
| Gross width (mm) | 481.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 340.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.70 кг |
| Volume (m3) | 0.09 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16 шт. |
| Gross weight | 9.10 кг |
| Net weight | 7.40 кг |
| Producer product name | DCP-L1640W |
| Producer product family | 3-in-1 Printer |
| Дуплексные функции | No |
| Цвет товара | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Факс | No |
| Технология печати | Laser |
| Сканирование | Colour |
| Максимальные размеры печати | A4 |
| Печать | Mono |