Adler | Vacuum Cleaner | MS 7071 | Corded operating | 800 W | White
- Preces kods: 475235
- EAN: 5905575907660
- MPN: MS 7071
18.71€
Bez nodokļa: 15.46€
| Ražotājs | Adler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross width (mm) | 515.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 48.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 81 pcs |
| Gross weight | 1.83 kg |
| Net weight | 1.77 kg |
| Kabeļa garums | 7 m |
| Caurules tips | Durable Metal |
| Bez vada | No |
| Putekļu ietilpība | 0.6 L |
| Ierīces tips | Corded operating |
| Produkta krāsa | White |
| Ūdens rezervuāra tilpums | N/A L |
| Producer product name | MS 7071 |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Jauda | 800 W |
| Baterijas tips | N/A |
| Filtra veids | EPA 12 |
| Īpašās funkcijas | High Suction Power- 17.000 Pa; Detachable Handle |
| Mitra sūkšana | No |
| Mazgāšanas funkcija | No |