Digitus Extension cable | AK-610203-020-E | DSUB to DSUB
- Preces kods: 475435
- EAN: 4016032301462
- MPN: AK-610203-020-E
2.15€
Bez nodokļa: 1.78€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 11.20 g |
| Plastic (No PET) | 2.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 900 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Producer product name | AK-610203-020-E |
| Producer product family | Extension cable |
| Tips | DSUB to DSUB |
| Kabeļa garums | 2 m |