Digitus Extension cable | AK-610203-020-E | DSUB to DSUB
- Код товара: 475435
- EAN: 4016032301462
- MPN: AK-610203-020-E
2.15€
Без налога: 1.78€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 320.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 290.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 11.20 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 900 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Producer product name | AK-610203-020-E |
| Producer product family | Extension cable |
| Тип | DSUB to DSUB |
| Длина кабеля | 2 м |