Digitus Data transfer extension cable, D-Sub9/St - D-Sub9/Bu | AK-610203-030-E
- Preces kods: 475437
- EAN: 4016032301479
- MPN: AK-610203-030-E
2.87€
Bez nodokļa: 2.37€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.55 g |
| Plastic (No PET) | 3.89 g |
| Tare weight (kg) | 0.019 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 48 pcs |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Net weight | 0.156 kg |
| Producer product name | AK-610203-030-E |
| Producer product family | Data transfer extension cable, D-Sub9/St - D-Sub9/Bu |