Digitus Data transfer extension cable, D-Sub9/St - D-Sub9/Bu | AK-610203-030-E
- Код товара: 475437
- EAN: 4016032301479
- MPN: AK-610203-030-E
2.87€
Без налога: 2.37€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 320.00 мм |
| Gross height (mm) | 250.00 мм |
| Gross width (mm) | 450.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.55 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.89 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.019 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 48 шт. |
| Gross weight | 0.18 кг |
| Net weight | 0.156 кг |
| Producer product name | AK-610203-030-E |
| Producer product family | Data transfer extension cable, D-Sub9/St - D-Sub9/Bu |