Digitus USB 2.0 connection cable | AK-300101-018-S
- Preces kods: 475439
- EAN: 4016032282594
- MPN: AK-300101-018-S
1.14€
Bez nodokļa: 0.94€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5.85 g |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 900 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.049 kg |
| Net weight | 0.043 kg |
| Producer product name | AK-300101-018-S |
| Producer product family | USB 2.0 connection cable |
| Kabeļa garums | 1.8 m |