Digitus USB 2.0 connection cable | AK-300101-018-S
- Код товара: 475439
- EAN: 4016032282594
- MPN: AK-300101-018-S
1.14€
Без налога: 0.94€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 350.00 мм |
| Gross height (mm) | 440.00 мм |
| Gross width (mm) | 310.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5.85 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.006 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 900 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.049 кг |
| Net weight | 0.043 кг |
| Producer product name | AK-300101-018-S |
| Producer product family | USB 2.0 connection cable |
| Длина кабеля | 1.8 м |