Digitus CAT 6 U/UTP | Patch cord | Length 10 m | Grey
- Код товара: 475456
- EAN: 4016032388036
- MPN: DK-1617-100
5.13€
Без налога: 4.24€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 360.00 мм |
| Gross height (mm) | 270.00 мм |
| Gross width (mm) | 360.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 79.78 гр. |
| Plastic (No PET) | 19.95 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 49 шт. |
| Gross weight | 0.269 кг |
| Net weight | 0.169 кг |
| Producer product name | CAT 6 U/UTP |
| Тип кабеля | Patch cord |
| Другие особенности | Length 10 m |
| Цвет товара | Grey |