Digitus CAT 6 S/FTP | Patch cord | Length 1 m | Grey
- Preces kods: 475458
- EAN: 4016032321620
- MPN: DK-1644-010
1.27€
Bez nodokļa: 1.05€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 7.88 g |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 49 pcs |
| Gross weight | 0.048 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Citas funkcijas | Length 1 m |
| Producer product name | CAT 6 S/FTP |
| Kabeļa tips | Patch cord |
| Produkta krāsa | Grey |