Digitus CAT 6 S/FTP | Patch cord | Length 1 m | Grey
- Код товара: 475458
- EAN: 4016032321620
- MPN: DK-1644-010
1.27€
Без налога: 1.05€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 380.00 мм |
| Gross height (mm) | 320.00 мм |
| Gross width (mm) | 290.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 7.88 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.008 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 49 шт. |
| Gross weight | 0.048 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Другие особенности | Length 1 m |
| Producer product name | CAT 6 S/FTP |
| Тип кабеля | Patch cord |
| Цвет товара | Grey |