Digitus CAT 6A S/FTP | Patch cord | Length 20 m | Grey
- Preces kods: 475463
- EAN: 4016032327738
- MPN: DK-1644-A-200
18.17€
Bez nodokļa: 15.02€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 452.00 g |
| Plastic (No PET) | 113.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 55 pcs |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Citas funkcijas | Length 20 m |
| Producer product name | CAT 6A S/FTP |
| Kabeļa tips | Patch cord |
| Produkta krāsa | Grey |