Digitus CAT 6A S/FTP | Patch cord | Length 20 m | Grey
- Код товара: 475463
- EAN: 4016032327738
- MPN: DK-1644-A-200
18.17€
Без налога: 15.02€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 330.00 мм |
| Gross height (mm) | 290.00 мм |
| Gross width (mm) | 330.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 452.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 113.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.57 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 55 шт. |
| Gross weight | 0.70 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Другие особенности | Length 20 m |
| Producer product name | CAT 6A S/FTP |
| Тип кабеля | Patch cord |
| Цвет товара | Grey |