Digitus CAT 6 U/UTP | Patch cord | Length 3 m | Grey
- Preces kods: 475473
- EAN: 4016032371984
- MPN: DK-1612-030
1.26€
Bez nodokļa: 1.04€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.05 g |
| Plastic (No PET) | 2.01 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 48 pcs |
| Gross weight | 0.083 kg |
| Net weight | 0.073 kg |
| Citas funkcijas | Length 3 m |
| Producer product name | CAT 6 U/UTP |
| Kabeļa tips | Patch cord |
| Produkta krāsa | Grey |