Digitus CAT 6 U/UTP | Patch cord | Length 3 m | Grey
- Код товара: 475473
- EAN: 4016032371984
- MPN: DK-1612-030
1.26€
Без налога: 1.04€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 400.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.05 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.01 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 48 шт. |
| Gross weight | 0.083 кг |
| Net weight | 0.073 кг |
| Другие особенности | Length 3 m |
| Producer product name | CAT 6 U/UTP |
| Тип кабеля | Patch cord |
| Цвет товара | Grey |