Digitus CAT 6 U/UTP | Patch cord | Length 15 m | Grey
- Preces kods: 475474
- EAN: 4016032388104
- MPN: DK-1617-150
7.26€
Bez nodokļa: 6.00€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 33.15 g |
| Plastic (No PET) | 8.29 g |
| Tare weight (kg) | 0.041 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 900 pcs |
| Gross weight | 0.393 kg |
| Net weight | 0.352 kg |
| Citas funkcijas | Length 15 m |
| Producer product name | CAT 6 U/UTP |
| Kabeļa tips | Patch cord |
| Produkta krāsa | Grey |