Digitus USB Telephone Handset | DA-70772
- Preces kods: 475511
- EAN: 4016032185222
- MPN: DA-70772
16.99€
Bez nodokļa: 14.04€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.66 g |
| Plastic (No PET) | 22.67 g |
| Tare weight (kg) | 0.113 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 47 pcs |
| Gross weight | 0.233 kg |
| Net weight | 0.12 kg |
| Integrēts automātiskais atbildētājs | No |
| Producer product name | DA-70772 |
| Producer product family | USB Telephone Handset |
| Ātrā numura izsaukšana | No |
| Zvanītāja ID | No |
| LCD displejs | No |