Digitus USB Telephone Handset | DA-70772
- Код товара: 475511
- EAN: 4016032185222
- MPN: DA-70772
16.99€
Без налога: 14.04€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 500.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 320.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.66 гр. |
| Plastic (No PET) | 22.67 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.113 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 47 шт. |
| Gross weight | 0.233 кг |
| Net weight | 0.12 кг |
| Автоответчик | No |
| Producer product name | DA-70772 |
| Producer product family | USB Telephone Handset |
| Быстрый набор | No |
| Идентификация абонента (Caller ID) | No |
| LCD display | No |