Digitus Power Cord Connection Cable | AK-440100-050-S
- Preces kods: 475512
- EAN: 4016032311744
- MPN: AK-440100-050-S
8.30€
Bez nodokļa: 6.86€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.96 g |
| Plastic (No PET) | 5.24 g |
| Tare weight (kg) | 0.027 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 44 pcs |
| Gross weight | 0.483 kg |
| Net weight | 0.456 kg |
| Producer product name | AK-440100-050-S |
| Producer product family | Power Cord Connection Cable |
| Kabeļa garums | 5 m |