Digitus Power Cord Connection Cable | AK-440100-050-S
- Код товара: 475512
- EAN: 4016032311744
- MPN: AK-440100-050-S
8.30€
Без налога: 6.86€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 550.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 360.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.96 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.24 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.027 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 44 шт. |
| Gross weight | 0.483 кг |
| Net weight | 0.456 кг |
| Producer product name | AK-440100-050-S |
| Producer product family | Power Cord Connection Cable |
| Длина кабеля | 5 м |